LATO 2016

JESIEŃ 2016

KONFERENCJE

WESELA

BASEN KRYTY

basen kryty

Basen Kryty(13,30 x 4,70 x 1,50) oczyszczany solą morską (właściwości zdrowotne) z efektami specjalnymi i atrakcjami, nie uczula, polecamy rodzicom z małymi dziećmi.

WIĘCEJ

SPA

spa

Polecamy: saunę suchą (fińską), saunę parowo - ziołową, wannę SPA z hydromasażem, basen kryty, basen dziecięcy ze zjeżdżalnią, plażę (leżaki), taras zewnętrzny z pięknym widokiem na Tatry oraz Babią Górę...

WIĘCEJ

KARCZMA "ORAWSKA IZBA"

KARCZMA "ORAWSKA IZBA"

W Orawskiej Izbie tradycja splata się z nowoczesnością. Ściany karczmy pamiętają tajemnice minionych lat, wykonane bowiem zostały z  belek rozebranej XIX –wiecznej chałupy ludzi mieszkających tuż za miedzą. W mroźne dni przyjaznym ciepłem ogrzewa piec kuchenny sporych rozmiarów, jak to dawniej w chałupach bywało. 

WIĘCEJ

GALERIA "ORAWSKA IZBA"

GALERIA "ORAWSKA IZBA"

Będąc tutaj znajdziecie Państwo obrazy na szkle malowane Stanisława Wyrtla. Tu można spotkać artystę na „żywo”, poznać jego pracę i twórczość.

WIĘCEJ

SPORT I REKREACJA

sport i rekreacja

Nasz obiekt wyposażony jest w wypożyczalnie rowerów - posiadamy 25 jednośladów oraz kasków i 30 par kijków Nordic Walking.Znajduję się tutaj również siłownia i sala Fitness – posiadamy kilkanaście profesjonalnych urządzeń, a także salę z lustrami, służącą do ćwiczeń i tańca.

WIĘCEJ

GRILL I IMPREZY PLENEROWE

grill i imprezy plenerowe

Chata grillowa - idealna na plenerowe imprezy i kolacje grillowe, oświetlona, z nagłośnieniem i tarasem do tańca, może pomieścić ok. 80 osób.