Zabiegi na łóżku solnym

 

Łóżko solne Himalay Nilo – pierwsze łóżko spa z podgrzewaną solą himalajską i koloroterapią. Sól jest podgrzana, dzięki czemu jej właściwości są lepiej absorbowane przez organizm. Ciepła sól rozgrzewa tkanki bezpośrednio pod skórą, powodując lepsze dotlenienie, ustępują bóle, rozluźniają się mięśnie.

Zabiegi na Łóżku solnym z ogrzewaną solą himalajską i koloroterapią

1. Masaż relaksacyjny z koloroterapią + detox na łóżku solnym HIMALAY NILO
Masaż relaksacyjny połączony z działaniem podgrzanej krystalicznej soli himalajskiej zawierającej 84 naturalne minerały- najzdrowszej i najczystszej soli na Ziemi, poprawia mikrokrążenie w skórze właściwej, wzbogaca skórę w składniki mineralne niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Działa także przeciwbakteryjnie, odkażająco, antyseptycznie. Wspomaga wypłukiwanie metali ciężkich, normalizuje ciśnienie krwi, oczyszcza jelita, leczy choroby skórne, pomaga utrzymać zdrowy wygląd skóry.

Czas 30 minut- Cena 80 zł

2. Masaż relaksacyjny z koloroterapią + masaż stóp na łóżku solnym HIMALAY NILO

Masaż relaksacyjny połączony z działaniem podgrzanej krystalicznej soli himalajskiej zawierającej 84 naturalne minerały- najzdrowszej i najczystszej soli na Ziemi + masaż stóp.
Zabieg poprawia mikrokrążenie w skórze właściwej, wzbogaca skórę w wiele składników mineralnych, działa przeciwbakteryjnie, odkażająco, antyseptycznie, pomaga utrzymać zdrowy wygląd skóry.
Masaż stóp pobudza ok. 72000 nerwów i prowadzi do reakcji nerwowych, które poszerzają naczynia tkanki zapewniając w ten sposób lepsze krążenie skóry i mięśni. Włókna ścięgien i mięśni relaksują się, stają się luźne i elastyczne, zwiększa się krążenie krwi i przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn.
Masaż stóp z koloroterapią jest niezwykle przyjemny, pozwala się zrelaksować, bardzo odpręża, dodaje sił.
Czas 30 minut- Cena 80zł

3. Seans relaksacyjno-oczyszczający z koloroterapią na łóżku solnym HIMALAY NILO
Zabieg ten to sucha, ciepła kąpiel światła i koloru na podgrzanej krystalicznej soli himalajskiej zawierającej naturalne minerały. Seans na oświetlonej i ciepłej soli jest bardzo przyjemny w odczuciu dla całego ciała- usuwa toksyny, działa przeciwstarzeniowo, antydepresyjnie, wzmacnia obronę immunologiczną organizmu, poprawia nastrój. Można go połączyć z innymi zabiegami np. na twarz
Czas 20 minut- Cena 20zł
Czas 30 minut- Cena 30zł

4. Zabieg na dłonie- regenerująco – naprawczo – rozjaśniający
Głęboko odżywczy zabieg dla suchej skóry ciężko pracujących dłoni. Po zabiegu skóra jest nawilżona, zregenerowana, wygładzona i aksamitna w dotyku. Przeciwwskazaniami do zabiegu Spa na dłonie jest egzema, grzybica i inne choroby skórne. Zabieg można połączyć z seansem na łóżku solnym

Czas 30 minut- Cena 50zł
Czas 30 minut- Cena 80zł (zabieg+ seans na łóżku solnym)